Audyt innowacyjności

AUDYT INNOWACYJNOŚCI

Audyt innowacyjności

CHCESZ LEPIEJ WYKORZYSTAĆ POTENCJAŁ SWOJEJ FIRMY W ZAKRESIE INNOWACJI?

Zgłoś się do Nas – przeprowadzimy w Twojej firmie “Audyt Innowacji”, dzięki któremu dowiesz się, jak lepiej zarządzać innowacjami w firmie.

Audyt innowacyjności ma wymiar innowacyjno-technologiczny a jego przeprowadzenie da Państwa firmie impulsy do aktualizacji lub przygotowania i wdrożenia strategii innowacji. Metodyka audytu opiera się o 5 obszarach:

  • Strategia firmy i jej potencjał;
  • Kooperacja i ekspansjarynkowa;
  • Działalność B+R;
  • Innowacje;
  • Model Biznesowy.

W ramach każdego z modułów audyt realizowany jest z wykorzystaniem pracy warsztatowej Naszych Specjalistów z przedstawicielami Państwa firmy.
W wyniku audytu otrzymają Państwo raport uwzględniający opis wszystkich powyższych obszarów obszarów oraz rekomendacje pozwalające na stworzenie planu wdrożenia innowacji w Państwa firmie.audytu mogą skorzystać mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, które chcą otrzymać fedback dotyczący innowacji w swojej firmie oraz otrzymać rekomendacje dla wykorzystania i wdrożenia na rynek wytwarzanych innowacji.

Usługa “skrojona na miarę”. Do Państwa dyspozycji będzie dwóch ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w tematyce rozwoju i doradztwa firm.

Audyt Innowacji to dostępność – szanujemy Twój czas i pieniądze. Przyjeżdżamy do Twoje firmy. Całkowity czas niezbędny na przeprowadzenie usługi 1 miesiąc.

Audyt Innowacji to elastyczność – czas, w jakim świadczymy usługę jest dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Katarzyna Kuboś

tel. 782 182 207

E-mail:
katarzyna.kubos@technopark.gliwice.pl