You are currently viewing Spotkanie przy kawie

Spotkanie przy kawie

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice” „Spotkanie przy kawie” pt. „Bezpieczeństwo i podstawy obecności w Internecie”, które odbędzie się 25 kwietnia br. w godzinach 9.00 – 11.00 w sali konferencyjnej (budynek główny Technoparku Gliwice).

Podczas spotkania Pan Maciej Westerowski udzieli odpowiedzi na następujące pytania:

  • Czy wiesz ile rzeczy możesz zrobić samemu, w krótkim czasie aby Twoja firma była lepiej widoczna w sieci?
  • Czy wiesz na co zwrócić uwagę podpisując kolejną umowę z agencją marketingową i jakimi narzędziami sprawdzić jej skuteczność działania?
  • Czy prowadząc swoje działania w sieci jesteś podatny na ataki hakerskie i phishingowe?
  • Czy wiesz jak zadbać o bezpieczeństwo swoje, firmy i bliskich w sieci?

Prowadzący: Maciej Westerowski z MW Business Coaching – 20 lat doświadczenia w koordynacji sprzedaży i marketingu firm usługowych, produkcyjnych i edukacyjnych. Trener w projekcie Google Internetowe Rewolucje i Firmy Jutra. Specjalizuje się w tworzeniu, i optymalizacji stron www. Koordynator i wykładowca studiów podyplomowych Akademia E-Marketingu w Akademii Górnośląskiej w Katowicach skierowanych dla małych i średnich firm oraz start-upów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisywania się poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy: agata.sonnek@technopark.gliwice.pl lub telefonicznie: 603 663 887

Serdecznie zapraszamy!