You are currently viewing Spotkanie przy kawie

Spotkanie przy kawie

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice” „Spotkanie przy kawie pt. „ESG – zrównoważony rozwój. Nowe obowiązki przedsiębiorców”, które odbędzie się 5 czerwca (środa) w godzinach 9.00 – 11.00 w sali konferencyjnej (budynek główny Technoparku Gliwice).

ESG to skrót od Environmental, Social and Governance. To podejście, które pozwala firmom ocenić swoje praktyki biznesowe pod kątem wpływu na środowisko, społeczeństwo i jakość zarządzania. Termin ten odnosi się do trzech kluczowych obszarów, na które przedsiębiorstwa zwracają uwagę w celu prowadzenia odpowiedzialnej działalności. W ostatnich latach tematyka ESG zyskuje coraz większą uwagę ze strony inwestorów, konsumentów oraz przedsiębiorstw. Dzięki wdrożonym zasadom ESG przedsiębiorstwom będzie łatwiej otrzymać finansowanie.

Podczas spotkania Pani Anna Szymańska-Teliczek udzieli odpowiedzi na następujące pytania:

• Co oznaczają skróty ESG, CSRD, Taksonomia?

• Co łączy ESG ze zrównoważonym rozwojem?

• Jaki ma wpływ na małe i średnie przedsiębiorstwa?

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisywania się poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy: agata.sonnek@technopark.gliwice.pl lub telefonicznie: 603 663 887.

Serdecznie zapraszamy!