You are currently viewing Start It Up! XIV edycja już 21.09.2023 r.

Start It Up! XIV edycja już 21.09.2023 r.

Start It Up! XIV edycja już 21.09.2023 r.

Park Naukowo – Technologiczny „TECHOPARK GLIWICE” Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na cykliczne wydarzenie Start It Up, które wpisało się w harmonogram wydarzeń start-upowych w Gliwicach. Podczas eventu gwarantowany jest zastrzyk użytecznej wiedzy i inspiracji, ciekawe prelekcje oraz networking w luźnej formie. 

Spotkanie skierowane jest do startup’ów, przedsiębiorców oraz wszystkich tych, którzy chcą skutecznie rozwijać swój biznes nawiązując wartościowe relacje biznesowe. Ideą wydarzenia jest przede wszystkim wymiana doświadczeń pomiędzy środowiskiem startupowym i doświadczonymi ekspertami biznesowymi.

Wydarzenie odbędzie się 21 września o godzinie 17:00 w siedzibie TECHNOPARKU GLIWICE ul. Konarskiego 18C.

AGENDA

17:00-17:20 – Powitanie

17:20-17:50 – Motywacja w biznesieMarcin Konieczny, trener biznesu, partner w firmie szkoleniowej House of Skills, Mistrz Świata IRONMAN, Mistrz Świata w duatlonie i półmaratonie.

17:50-18:10 – Startupy medyczne na ŚląskuJanusz Dramski Startup Head w Startup City Zabrze & I Wiceprezes w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach.

18:10-18:30 – Dlaczego stworzyłem kolejny start-up. – Krzysztof Plaza, seryjny przedsiębiorca, współwłaściciel kilku startupów, naukowiec i menedżer z doświadczenia i pasji.

18:30-19:30 – Panel dyskusyjny: „Co nas kręci / co nas motywuje w życiu, sporcie, biznesie. Moderator: Jacek Kotra, Dyrektor Parku Naukowo- Technologicznego „Technopark Gliwice” Sp. z o.o. Paneliści: Marcin Konieczny, Krzysztof Plaza.

19:30- – Networking

Podczas wydarzenia głos zabiorą prelegenci, którzy opowiedzą o sukcesie w biznesie.

Marcin Konieczny:
Mistrz Świata IRONMAN (AG 45), Mistrz Świata w duatlonie i półmaratonie (AG50), trener biznesu, partner w firmie szkoleniowej House of Skills, specjalizujący się w projektach rozwojowych dla kadry managerskiej. Specjalizuje się w tematach związanych z efektywnością osobistą, przywództwem, motywacją oraz współpracą i zarządzaniem zespołem.
Krzysztof Plaza:
Naukowiec i menedżer z doświadczenia i pasji, którego motywuje tworzenie nowych produktów i technologii. Od 2008 roku jest odpowiedzialny za zarządzanie i rozwój małych firm, rozwój produktów i badania naukowe.
Obecnie współzarządza firmą zajmującą się rozwojem systemów wbudowanych, której głównymi klientami są startupy i małe firmy, ale jest także współwłaścicielem 2 startupów, które dostarczają rozwiązania sprzętowe z zakresu bezpieczeństwa IT i wydajności sportowej.
Janusz Dramski:
Head w Startup City Zabrze & HealthTech Hub Zabrze & Silesia Startup Hub, mentor startupowy w katowickim konkursie Kopalnia Startupów 
 ogólnopolskim programie Startup City Zabrze. I wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Specjalista i menadżer w obszarze sprzedaży i wsparciu sprzedaży, przedsiębiorca i trener biznesu, moderator paneli dyskusyjnych na konferencjach i kongresach.