You are currently viewing Spotkanie przy kawie

Spotkanie przy kawie

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice” „Spotkanie przy kawie”, które odbędzie się 17 kwietnia br. w godzinach 9.00 – 11.00 w sali konferencyjnej (budynek główny Technoparku Gliwice).

Podczas spotkania przedstawiciel PwC Polska zaprezentuje jak uzyskać dofinansowanie na wprowadzenie wysokospecjalistycznych rozwiązań cyfrowych w przedsiębiorstwach z kategorii MŚP. Przedstawi szczegóły trwającego naboru nr. FESL.01.08-IP.01-110/24, którego celem jest nabycie i wdrożenie specjalistycznego oprogramowania oraz innych cyfrowych rozwiązań, a także specjalistycznego sprzętu IT i szkoleń dla pracowników. W wyniku realizacji projektu mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa będą mogły wprowadzić procesy związane z cyfryzacją i automatyzacją procesów biznesowych.

Otrzymane dofinansowanie będzie można przeznaczyć między innymi na zakup i wdrożenie oprogramowania oraz rozwiązań cyfrowych; zakup sprzętu IT i szkolenia dla pracowników.

Wnioski o dofinansowanie projektu można składać od 8 kwietnia 2024 r. do 21 maja 2024 r.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisywania się poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy: agata.sonnek@technopark.gliwice.pl lub telefonicznie: 603 663 887.

Serdecznie zapraszamy!